Knyga turi būti kirvis, tinkantis iškirsti jūrai, kuri mumyse užšaloFranz Kafka

„Kuriantis mokytojas – 2018“

Draugystės bibliotekoje spalio 1-12 dienomis vyko tarptautinė paroda „Kuriantis mokytojas – 2018“. Lietuvos šimtmečiui ir Tarptautinei mokytojo dienai paminėti skirtoje parodoje buvo eksponuojami Lietuvos ir užsienio ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų kūrybiniai darbai. 

Skaityti daugiau...

SPALIO MĖNESIO RENGINIAI

Spalio mėnesį Draugystės bibliotekoje veikia tarptautinė mokytojų kūrybos paroda bei kraštotyros paroda miesto istorijos mėgėjams. Paskutinį mėnesio ketvirtadienį tradiciškai susitiksime skaitytojų klube „Obuolys nuo obels“.

Draugystės bibliotekoje veikia atsinaujinusi ir nuolat pildoma komiksų skaitykla.

Skaityti daugiau...

Rugsėjo mėnesio skaitytojų klubo „Obuolys nuo obels“ susitikimas

Rugsėjo mėnesį po vasaros atostogų vėl susitiko Draugystės bibliotekos skaitytojų klubas „Obuolys nuo obels“. Susirinkę klubiečiai ne tik dalijosi savo atostogų prisiminimais, bet ir traukė lietuvių liaudies dainas, deklamavo poeziją, vaišinosi pačių keptais pyragais.

Skaityti daugiau...
GALERIJA
Kalėdinis skaitančių šeimų klubo susitikimas
INFORMACIJA

               

TRUMPA INFORMACIJA APIE PROGRAMĄ

2007-2013 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos tikslas – skatinti ekonominį ir socialinį vystymąsi ES bei Rusijos pasienio regionuose, sprendžiant bendras problemas ir iššūkius, bei skatinant bendradarbiavimą tarp kaimyninių tautų. Pagal šią Programą ne pelno siekiančios organizacijos iš Lietuvos ir Lenkijos pasienio regionų kartu su partneriais iš Kaliningrado srities įgyvendina bendrus projektus, kuriuos iš dalies finansuoja ES.

TRUMPA INFORMACIJA APIE EUROPOS SĄJUNGĄ

Europos Sąjunga yra sudaryta iš 28 valstybių narių, kurios nusprendė palaipsniui suvienyti savo žinias, išteklius ir likimus. Per 50 plėtros metų jos kartu sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros zoną, tuo pačiu išlaikydamos kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves. Europos Sąjunga yra įsipareigojusi dalintis savo pasiekimais ir savo vertybėmis su šalimis ir tautomis už savo ribų.