Visada įsivaizdavau, kad rojus yra bibliotekaJorge Luis Borges

Šeimų Europrotų turnyras Draugystės bibliotekoje

2018-05-10

Europe Direct Marijampolė informacijos centras ir Draugystės biblioteka suvienijo jėgas švenčiant Europos dieną – ji buvo paminėta šeimų Europrotų turnyru. Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti taiką ir vienybę.

Kadangi Draugystės biblioteka turi šeimos bibliotekos vardą ir jau kelis metus organizuoja šeimų turnyrus, Europe direct Marijampolė informacijos centro rengiamas Europrotų turnyras šį kartą tapo šeimų protmūšiu. 

Turnyre rungėsi 5 komandos: „Ant Bangos“, „Komanda“, „Žalčiai“, „Sirenos“ ir „Moksliukai“. Po intensyvios kovos atsakinėjant į klausimus apie Marijampolę, Europą bei bandant išspręsti muzikines užduotis bei rungties „Ar gerai pažįsti savo komandos narius?“ išaiškėjo nugalėtojai, kuriais šį kartą tapo „Žalčių komanda“. Antrąją ir trečiąją vietas atitinkamai užėmė „Sirenos“ ir „Moksliukai“.

Turnyrui prizus įsteigė Europe Direct Marijampolė informacijos centras ir europarlamentaro padėdėjas A. Stankevičius. Atsisveikindami dalyviai galėjo dovanų išsirinkti knygą iš Draugystės bibliotekos knygų mainų fondo.

Dėkojame visiems protų mūšio dalyviams bei rėmėjams!