Turbūt nėra vaikystės dienų, kurios būtų pilnesnės išgyvenimų nei tos, kurias praleidome su knygaMarselis Prustas

Gegužės 9 d. – Europrotų turnyras Draugystės bibliotekoje

2018-05-03

Europe Direct Marijampolė ir Draugystės biblioteka kviečia dalyvauti Šeimų Europrotų turnyre, skirtame Europos dienai – gegužės 9-ajai. Registruokitės jau dabar parašydami į FB Europe Direct Marijampolė arba el.paštu marijampole@eudirect.lt. 

 

 


Susipažinkite su šeimų Europrotų turnyro taisyklėmis:

1. Turnyre gali žaisti tik iš anksto užsiregistravusios komandos el. paštu marijampole@eudirect.lt arba FB Europe Direct Marijampolė. Registruojantis reikia nurodyti komandos pavadinimą, komandos narių skaičių ir amžių, šeiminius ryšius (komandoje turi dalyvauti bent 2 šeimos nariai), kapitono kontaktinius duomenis. Komandą sudaryti gali 4-5 žmonės.
2. Į turnyrą bus priimtos 7 pirmiausiai užsiregistravusios komandos.
3. Žaidimas bus sudarytas iš 5 turų: I – klausimai apie Lietuvą ir Marijampolę; II - įvairūs klausimai apie Europą ir Europos Sąjungą; III – vaizdiniai klausimai; IV – garsiniai klausimai; V – linksmoji užduotis „Ar gerai pažįsti saviškius“. Nepamirškite, jog žaidimas skirtas Europos kultūros paveldo bei Marijampolės Kultūros sostinės metams. Pirmųjų keturių žaidimo turų klausimai bus testiniai su keturiais atsakymų variantais, iš kurių tik vienas teisingas.
4. Už teisingą atsakymą į vieną klausimą komanda gauna 1 tašką. Už neteisingą atsakymą komanda taškų negauna. 
5. Žaidimo organizatorius veda žaidimo įskaitą ir visus komandų taškus sumuoja. Komanda, kuri surenka daugiausiai taškų per visus žaidimo turus, tampa nugalėtoja.
6. Jei dvi ar daugiau komandų surenka vienodai taškų, aukštesnę vietą užima paskutiniame ture geriau pasirodžiusi komanda. Jei komandos paskutiniame etape surinko vienodai taškų, tuomet aukštesnę vietą užima komanda, surinkusi daugiau taškų priešpaskutiniame turnyre ir taip toliau. Jei visų turų metų komandos surinko identišką kiekį taškų, metami burtai.
7. Geriausiai pasirodžiusioms komandoms bus įteikti Draugystės bibliotekos ir Europe Direct Marijampolė prizai
8. Žaidimo metu atsakymams surasti draudžiama naudotis telefonais ir kitomis ryšio priemonėmis, kompiuteriais, literatūra, papildomais užrašais, nusižiūrėti nuo kitų komandų. 
9. Žaidimo organizatoriai – Europe Direct informacijos centras – Marijampolė ir Draugystės biblioteka. 
10. Kilus ginčams dėl atsakymų, laikoma jog Žaidimo organizatorius yra visada teisus.