Bendravimu su tauriausiais žmonijos protais mes mėgaujamės daugiausia per knygas, ir tas bendravimo būdas prieinamas visiemsWilliam Ellery Channing

Respublikinė kūrybinių darbų paroda „Lietuva – vaiko širdyje“ Draugystės bibliotekoje

Marijampolės vaikų lopšelis-darželis inicijavo respublikinę ikimokyklinio, pradinio ugdymo ir kitų ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodą „Lietuva – vaiko širdyje“. 

Skaityti daugiau...

VASARIO RENGINIAI

Vasario mėnesį Draugystės bibliotekoje: kūrybos darbų paroda „Lietuva – vaiko širdyje“, projektas „Gražūs žodžiai ir darbai Tau, miela šalele“, skaitytojų klubo „Obuolys nuo obels“ susitikimas tema „Paslaptingasis Turkmėnistanas“ (pristato: Suleyman Akmyradov). Kviečiame!

Skaityti daugiau...

Marijampolės žydų istorija

Sausio 24 dieną, Draugystės bibliotekos skaitytojų klubo „Obuolys nuo obels“metu  Marijampolės kraštotyros muziejaus muziejininkas, kraštotyrininkas, aktyvus visuomenės veikėjas Arūnas Kapsevičius pristatė savo parengtą Marijampolės žydų kultūrai ir istorijai skirtą ekspoziciją.

Skaityti daugiau...
GALERIJA
Atidarymo akimirka
INFORMACIJA

               

TRUMPA INFORMACIJA APIE PROGRAMĄ

2007-2013 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos tikslas – skatinti ekonominį ir socialinį vystymąsi ES bei Rusijos pasienio regionuose, sprendžiant bendras problemas ir iššūkius, bei skatinant bendradarbiavimą tarp kaimyninių tautų. Pagal šią Programą ne pelno siekiančios organizacijos iš Lietuvos ir Lenkijos pasienio regionų kartu su partneriais iš Kaliningrado srities įgyvendina bendrus projektus, kuriuos iš dalies finansuoja ES.

TRUMPA INFORMACIJA APIE EUROPOS SĄJUNGĄ

Europos Sąjunga yra sudaryta iš 28 valstybių narių, kurios nusprendė palaipsniui suvienyti savo žinias, išteklius ir likimus. Per 50 plėtros metų jos kartu sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros zoną, tuo pačiu išlaikydamos kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves. Europos Sąjunga yra įsipareigojusi dalintis savo pasiekimais ir savo vertybėmis su šalimis ir tautomis už savo ribų.