Žvelgdama praeitin, kaskart žaviuosi literatūros galia kurti gyvenimą. Jei šiandien vėl būčiau jauna ir ieškočiau savęs šiame pasaulyje, tai daryčiau skaitydama – taip pat kaip ir jaunystėje.Maya Angelou

Prisiminkime, kodėl esame laisvi

Sausio 13 d. visoje Lietuvoje minima Laisvės gynėjų diena. Draugystės bibliotekoje ji pažymėta Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcio centro moksleivių paroda bei leidinių paroda. Taip pat, kaip ir kasmet, biblioteka įsitraukė į pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija“.

Skaityti daugiau...

„Knygų Kalėdos“ Draugystės bibliotekoje

Baigėsi septintą kartą vykusi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“. Susipažinkite su jos metu Draugystės bibliotekoje vykusiais renginiais.

Skaityti daugiau...

Paroda "Skamba, aidi Kalėdų varpelis"

Visi turime tą kaimyną, kuris Kalėdinę dvasią jaučia itin stipriai ir namus papuošia taip gausiai, kad maža nepasirodo visiems aplinkiniams.
Šiemet Draugystės biblioteka didžiavosi tapusi šiuo kaimynu – bibliotekoje buvo eksponuojama Kalėdinių papuošimų paroda "Skamba, aidi Kalėdų varpelis"

Skaityti daugiau...
GALERIJA
Skaitančių šeimų klubo susitikimas – knygnešio dienos minėjimas
INFORMACIJA

               

TRUMPA INFORMACIJA APIE PROGRAMĄ

2007-2013 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos tikslas – skatinti ekonominį ir socialinį vystymąsi ES bei Rusijos pasienio regionuose, sprendžiant bendras problemas ir iššūkius, bei skatinant bendradarbiavimą tarp kaimyninių tautų. Pagal šią Programą ne pelno siekiančios organizacijos iš Lietuvos ir Lenkijos pasienio regionų kartu su partneriais iš Kaliningrado srities įgyvendina bendrus projektus, kuriuos iš dalies finansuoja ES.

TRUMPA INFORMACIJA APIE EUROPOS SĄJUNGĄ

Europos Sąjunga yra sudaryta iš 28 valstybių narių, kurios nusprendė palaipsniui suvienyti savo žinias, išteklius ir likimus. Per 50 plėtros metų jos kartu sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros zoną, tuo pačiu išlaikydamos kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves. Europos Sąjunga yra įsipareigojusi dalintis savo pasiekimais ir savo vertybėmis su šalimis ir tautomis už savo ribų.